Follow Us on Facebook

- Kami memohon maaf atas kelewatan kemaskini atau update.
- Selamat Berpuasa.
- Have Fun! :DD

Klik sekali iklan di atas tanda anda memberi sokongan kepada kami :D

Lelaki paling cantik di dunia dan juga seorang model Perempuan

Adakah anda seorang cosplayer? Tau pa itu cosplayer? Cosplayer adalah satu seni di mana kita berfesyen seperti watak di dalam cerita fiction contohnya anime dll. Kalo ko seorang cosplayer mesti ko kenal laki ni Kiyoshi Sakurazuka. Dia merupakan legendary cosplayer di dunia. Dia selalu ditawarkan untuk menjadi watak cosplayer wanita dan aku yakin x da orang sangka dia ni lelaki sebenarnya. Yang penting, dia tu mmg lebih cantik dari kebanyakkan perempuan...aduh..mmg terkejut waktu first tgk gambar dia, ingat dah kena April fool ni..hihi

ni profil dia:
Real Name : 澈樱冢 = Che Ying Zhong
Birthday : April 4, 1984
Height : 160cm
Weight : 40kg
Blood type : A
Constellation : Aries
Gender : Male
Birthplace : Hunan, China
Graduate : Beijing Institute of Technology



baiklah ini kalo gambar dia waktu di luar masa keja...



Dan tengoklah ini waktu dia manjadi Cosplayer (mostly watak perempuan) jangan terperanjat ye...



Leave a Reply